HaberlerDünyaSiyonist işgal rejimi Gazze'nin güneyine saldırdı

Siyonist işgal rejimi Gazze'nin güneyine saldırdı

​İşgal rejimi, savaş uçakları ile bu sabah erken saatlerde işgal altındaki Gazze Şeridi'nin güneyi, Refah ve Han Yunus'un doğusunda yer alan tarım arazilerini bombaladı.

Siyonist işgal rejimi Gazze'nin güneyine saldırdı

Yerel kaynaklara göre, işgal rejimi savaş uçağının Refah'ın doğusunda yer alan bir noktaya en az 2 füze ateşlediği belirtildi.

Bir başka hava saldırısının Refah'ın doğusunda bulunan ekili bir alanı hedef aldığı, bombalamanın derin bir krater oluşturduğu ve maddi hasara neden olduğu kaydedildi.

Başka bir olayda, işgal askeri buldozerlerinin bugün sabah saatlerinde Gazze'nin sınır bölgesine özellikle de Han Yunus'un doğusuna sızdığı ve buldozerlerin tarım arazilerini yok etmeye başladığı bildiriliyor.

Geçtiğimiz haftalarda işgal çeteleri, buldozerlerle Gazze'deki sınır çitinin yaklaşık 100 metre uzağında bulunan ekili arazileri ve mahsulleri tahrip etmişti.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER