HaberlerDünyaSiyonist işgal rejimi 41 Filistinliyi alıkoydu

Siyonist işgal rejimi 41 Filistinliyi alıkoydu

Filistin Esirler Cemiyeti, işgal altındaki Batı Şeria ile Doğu Kudüs’ün çeşitli bölgelerinde 41 Filistinlinin işgal rejimi tarafından alıkonulduğunu açıkladı.

Siyonist işgal rejimi 41 Filistinliyi alıkoydu

Cemiyetten yapılan yazılı açıklamada, siyonist işgal rejiminin, gece saatlerinde başta Ramallah kenti olmak üzere Batı Şeria'nın bazı bölgelerine baskın düzenlediği belirtildi.

Açıklamada, ayrıca işgal altındaki Doğu Kudüs’ten kişilerin de aralarında bulunduğu 41 Filistinlinin gözaltına alındığı ifade edildi.

Coronacirus salgını gölgesinde yapılan operasyonun insanlık suçu olduğuna vurgu yapılan açıklamada, işgal rejiminin 2021’in başından bu yana ilk büyük gözaltı operasyonu yaptığına dikkat çekti.

İşgal altındaki Necef Çölü’nde bulunan Ramon cezaevinde 7 mahkuma daha Covid-19 teşhisi konulduğu belirtilen açıklamada, virüse yakalananaların sayısının 200'e yaklaştığı ifade edildi.

Aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 4 bin 400 Filistinli siyonist işgalciler tarafından alıkonuluyor.  

İLGİLİ HABERLER

Akdeniz'de göçmen teknesi battı: 43 ölüAkdeniz'de göçmen teknesi battı: 43 ölüAlmanya'da pandemiyle mücadele kapsamında maske kullanımında yeni düzenlemeye gidiliyorAlmanya'da pandemiyle mücadele kapsamında maske kullanımında yeni düzenlemeye gidiliyorİspanya'da şiddetli patlamaİspanya'da şiddetli patlamaBeyaz Saray'dan ayrılan Trump: Bir şekilde geri döneceğimBeyaz Saray'dan ayrılan Trump: Bir şekilde geri döneceğimReşide Tuleyb: “israil ırkçı bir devlettir ve Filistinlileri aşıdan mahrum bırakıyor"Reşide Tuleyb: “israil ırkçı bir devlettir ve Filistinlileri aşıdan mahrum bırakıyor"
SIRADAKİ HABER