HaberlerDünyaSiyonist işgal rejimi 3 Filistinli çocuğu alıkoydu

Siyonist işgal rejimi 3 Filistinli çocuğu alıkoydu

Siyonist işgal rejimi, Mescid-i Aksa’nın Rahmet Kapısı yakınlarında hiçbir gerekçe göstermeden 3 Filistinli çocuğu alıkoydu.

Siyonist işgal rejimi 3 Filistinli çocuğu alıkoydu

Kudüs kaynaklarında yer alan bilgilere göre, işgal güçlerinin Mescid-i Aksa kapılarından biri olan Rahmet Kapısı yakınlarında Filistinli 3 çocuğu alıkoyarak merkezlerine götürdüğü ifade edildi.

Filistin Esirler Kulübü, Vicdan İnsan Hakları ve Esir Bakım Kurumu, Filistin Esir İşleri Heyeti ve Silvan Vadi Hilveh Bilgi Merkezi geçtiğimiz  günlerde yayınladıkları bir raporda, işgal rejiminin hapishanelerindeki tutuklu Filistinli sayısının 4 bin 400'e ulaştığını bildirdi.

Raporda son bir ay içinde çıkarılan idari gözaltı emirlerinin sayısı 47 yeni emir ve 55 uzatma dahil olmak üzere 102 idari gözaltı emrine ulaştı ve toplam sayıyı yaklaşık 380 idari tutukluya yükseldi.

Siyonist işgal rejiminin hapishanelerinde tutuklular arasında 41 kadın ve 170 çocuk bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER

İran’dan Biden yönetimine: Trump'ın politikalarını tekrar etmeyinİran’dan Biden yönetimine: Trump'ın politikalarını tekrar etmeyinTürkiye Covid-19 aşısında üçüncü adıma geçiyorTürkiye Covid-19 aşısında üçüncü adıma geçiyorFransa 26 bin Covid-19 vakası ve 316 ölüm bildirdiFransa 26 bin Covid-19 vakası ve 316 ölüm bildirdiTrump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdiTrump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdiYunanistan İyon Denizi'ndeki kara sularını 12 mile çıkardıYunanistan İyon Denizi'ndeki kara sularını 12 mile çıkardı
SIRADAKİ HABER