HaberlerDünyaRusya'da Covid-19 nedeniyle 471 kişi daha öldü 22 bin yeni vaka tespit edildi

Rusya'da Covid-19 nedeniyle 471 kişi daha öldü 22 bin yeni vaka tespit edildi

​Rusya Anti-Coronavirus Kriz Merkezi tarafından yapılan açıklamada, Covid-19 salgını nedeniyle son 24 saatte 471 kişinin öldüğü belirtildi. Böylelikle ülkede virüs kaynaklı ölü sayısı 66 bin 37'ye çıkmış oldu.

Rusya'da Covid-19 nedeniyle 471 kişi daha öldü 22 bin yeni vaka tespit edildi

Anti-Coronavirus Kriz Merkezi, ülkede son 24 saatte 22 bin 857 yeni vaka tespit edildiğini ve böylece vaka sayısının 3 milyon 591 bin 66'ya çıktığını aktardı.

İLGİLİ HABERLER

Yunanistan'da 4,2 büyüklüğünde depremYunanistan'da 4,2 büyüklüğünde depremSiyonist işgalcilerin araçlı saldırısına uğrayan Filistinli işçi yaralandıSiyonist işgalcilerin araçlı saldırısına uğrayan Filistinli işçi yaralandıİran Cumhurbaşkanı Ruhani: Yüksek ve orta riskli kentlerde seyahat yasağı uygulanacakİran Cumhurbaşkanı Ruhani: Yüksek ve orta riskli kentlerde seyahat yasağı uygulanacakKatolik Hristiyanların lideri Papa Ayetullah Sistani ile görüştüKatolik Hristiyanların lideri Papa Ayetullah Sistani ile görüştüNATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Avrupa'yı ABD Türkiye ve İngiltere koruyor"NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Avrupa'yı ABD Türkiye ve İngiltere koruyor"
SIRADAKİ HABER