HaberlerDünyaRusya 6 ülkeyle uçuşları yeniden başlattı

Rusya 6 ülkeyle uçuşları yeniden başlattı

Geçtiğimiz yıl Coronavirus ile mücadele kapsamında Kıbrıs, Almanya, Suriye, Tacikistan, Özbekistan, Sri Lanka ve Venezuela'ya yönelik durdurulan uçuşlar yeniden başladı.

Rusya 6 ülkeyle uçuşları yeniden başlattı

Rusya Coronavirus Enfeksiyonu Kontrol ve Önleme Merkezi, alınan kararın ülkedeki durumun dikkate alınarak verildiğini bildirdi.

Rusya, geçtiğimiz ağustos ayında Türkiye, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Katar'a uçuşları yeniden başlatmıştı.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER