HaberlerDünyaPutin, St. Petersburg’da ortaya çıktı: Dedikodusuz sıkıcı olurdu

Putin, St. Petersburg’da ortaya çıktı: Dedikodusuz sıkıcı olurdu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, St. Petersburg kentinde Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev’le bir araya geldi.

Putin, St. Petersburg’da ortaya çıktı: Dedikodusuz sıkıcı olurdu

Konstantin Sarayı’nda gerçekleşen görüşmede liderler, Rusya-Kırgızistan ticaret, yatırım, kültür ve insani ilişkilerini ele aldı. Görüşmede Kırgızistan’ın Avrasya Ekonomik Birliği’ne üyeliği ile ilgili süreç de değerlendirildi.

Son 10 gündür kamuoyuna görünmeyen Rusya Devlet Başkanı’nın hasta olduğu, Müslüman olduğu, bir çocuğunun dünyaya geldiği, öldüğü yönünde spekülasyonlar yapıldı. Batı basınında yer alan dedikodularda Rusya’da bir darbe gerçekleştiği, Kremlin idari amiri Sergey İvanov’un yönetimi ele geçirdiği bile iddia edildi.

Görüşme öncesi kısa değerlendirmede bulunan Putin, “Dedikodu olmadan sıkıcı olurdu..” esprisi yaptı.

PUTİN DİREKSİYONUN BAŞINA GEÇTİ

Putin’in sağlığının iyi olduğunu ifade eden Atambayev, “Sayın Vladimir Vladimiroviç sizin müsaadenizle ben de basına bir şeyler söylemek istiyorum. Az önce Vladimir Vladimiroviç beni bu arazide arabayla gezdirdi. Aracı kendisi kullanıyordu. Bunu az dedikodu olması için söylüyorum. Kendimle ilgili de çeşitli dedikodular duyuyorum. Tabii ki bunlar doğru değil. Rusya Devlet Başkanı sadece yürümüyor, o araba da kullanıyor. Direksiyona geçerek misafirlerini gezdiriyor.” dedi. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Dünya geneli Covid-19'dan iyileşenlerin sayısı 68 milyonu aştıDünya geneli Covid-19'dan iyileşenlerin sayısı 68 milyonu aştıMısır'da tarihe ışık tutacak 2 bin 500 yıllık arkeolojik keşifMısır'da tarihe ışık tutacak 2 bin 500 yıllık arkeolojik keşifİtalya'da son 24 saatte Covid-19 kaynaklı 377 ölümİtalya'da son 24 saatte Covid-19 kaynaklı 377 ölümİngiltere 38 bin Covid-19 vakası ve 671 ölüm bildirdiİngiltere 38 bin Covid-19 vakası ve 671 ölüm bildirdiTaliban, ABD ve Katar arasında üçlü görüşmeTaliban, ABD ve Katar arasında üçlü görüşme
SIRADAKİ HABER