HaberlerDünyaPutin 'den ABD'ye yeni mesaj: Hazırım

Putin 'den ABD'ye yeni mesaj: Hazırım

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Joe Biden ile cuma veya pazartesi günü görüşmeye hazır olduğunu ve iki ülke ilişkilerini korunması gerektiğini belirtti.

Putin 'den ABD'ye yeni mesaj: Hazırım

Devlet televizyonunda konuşan Putin, ABD ile ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel çatışmalar gibi diğer konuları tartışmaya hazır olduğunu söyledi.

Putin şöyle konuştu: "Başkan Biden'ı tartışmamıza devam etmesi için davet etmek istiyorum, ancak tek bir şartla, bunu internet üzerinden canlı olarak yapacağız. Herhangi bir erteleme olmaksızın, doğrudan açık, doğrudan bir tartışmada. Rusya halkı, ABD halkı ve diğer birçok ülke bu konuyla ilgileniyor gibi görünüyor."

ABD Başkanı Biden, Putin'in katil" olduğunu ve ABD seçimlerine müdahale ettiği için "bedel ödeyeceğini" söylemişti.   

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER