HaberlerDünyaPutin 'den ABD'ye yeni mesaj: Hazırım

Putin 'den ABD'ye yeni mesaj: Hazırım

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Joe Biden ile cuma veya pazartesi günü görüşmeye hazır olduğunu ve iki ülke ilişkilerini korunması gerektiğini belirtti.

Putin 'den ABD'ye yeni mesaj: Hazırım

Devlet televizyonunda konuşan Putin, ABD ile ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel çatışmalar gibi diğer konuları tartışmaya hazır olduğunu söyledi.

Putin şöyle konuştu: "Başkan Biden'ı tartışmamıza devam etmesi için davet etmek istiyorum, ancak tek bir şartla, bunu internet üzerinden canlı olarak yapacağız. Herhangi bir erteleme olmaksızın, doğrudan açık, doğrudan bir tartışmada. Rusya halkı, ABD halkı ve diğer birçok ülke bu konuyla ilgileniyor gibi görünüyor."

ABD Başkanı Biden, Putin'in katil" olduğunu ve ABD seçimlerine müdahale ettiği için "bedel ödeyeceğini" söylemişti.   

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER