HaberlerDünyaÖlmeden önce çektiği son fotoğraf

Ölmeden önce çektiği son fotoğraf

ABD’nin New Jersey eyaletinde polis, geçtiğimiz Eylül ayında ayı saldırısı sonucu ölen öğrencinin cep telefonu ile çektiği son fotoğrafı yayınladı. Ormanda gezinen 22 yaşındaki Darsh Patel isimli gencin çektiği son görüntü ise kendisine...

Ölmeden önce çektiği son fotoğraf
ABD’nin New Jersey eyaletinde polis, geçtiğimiz Eylül ayında ayı saldırısı sonucu ölen öğrencinin cep telefonu ile çektiği son fotoğrafı yayınladı. Ormanda gezinen 22 yaşındaki Darsh Patel isimli gencin çektiği son görüntü ise kendisine saldıran siyah ayının fotoğrafı oldu.

Uzmanlar, bölgede ayının insanlara saldırmasının çok nadir yaşandığını ifade ediyor. Patel’in cep telefonu, saldırının yaşandığı New York şehrinin yaklaşık 65 kilometre kuzeybatısında bulunan Apshawa Korusu’ndaki ormanlık alanda bulunmuştu. Polis ise telefonun üzerinde ısırma izleri olduğunu açıklamıştı.

Öte yandan, polis telefondaki son görüntüyü yayınlarken, fotoğrafta yaklaşık 140 kiloluk kara ayının Darsh Patel’e doğru geldiği görülüyor.

Eylül ayında açıklanan polis raporuna göre, ayı ormanda gezintiye çıkan bir grup öğrenciyi izlemeye başlamış ve daha sonra grup dağılmıştı. Gruptaki 4 kişi daha sonra bir araya gelirken, Patel’in kayıp olduğu anlaşılmıştı. Patel’in cesedine ise 2 saat sonra ancak ulaşılabilmiş, saldıran kara ayı da bulunarak öldürülmüştü.

Kuzey Amerika Ayı Merkezi’ne göre kara ayı saldırıları çok nadir görülüyor. Aynı kuruma göre, Kuzey Amerika’da yaklaşık 750 bin kara ayı olduğu tahmin ediliyor.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER