HaberlerDünyaNetanyahu Bahreyn'i ziyaret edecek

Netanyahu Bahreyn'i ziyaret edecek

Siyonist işgal rejimi sözde Başbakanı Binyamin Netanyahu, yakında Bahreyn'i ziyaret edeceğini açıkladı.

Netanyahu Bahreyn'i ziyaret edecek

Netanyahu, sosyal medya hesabından yayımladığı görüntülü mesajda, Bahreyn Veliaht Prensi ve Başbakan Selman bin Hamad bin İsa el-Halife ile telefonda görüştüğünü, yakın zamanda Manama'yı ziyaret edeceğini söyledi.

Netanyahu, ziyaretin tarihine ilişkin ise bilgi vermedi.

Bahreyn, 15 Eylül'de Beyaz Saray'da düzenlenen törende siyonist işgal rejimi ile ilişkileri normalleştirme anlaşması imzalamıştı.

1979’da Mısır’ın, 1994’te Ürdün’ün ve 13 Ağustos'ta Birleşik Arap Emirlikleri'nin ardından Bahreyn siyonist işgal rejimi ile normalleşme anlaşmasına varan dördüncü Arap ülkesi olmuştu.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER