HaberlerDünyaMeksika'da polis konvoyuna saldırı: 13 ölü

Meksika'da polis konvoyuna saldırı: 13 ölü

Meksika'da bir polis konvoyunun pusuya düşürülmesi sonucu 13 kişi öldürüldü.

Meksika'da polis konvoyuna saldırı: 13 ölü

Güvenlik Bakanı Rodrigo Martinez Celis, yaptığı açıklamada, Meksika eyaletinin Coatepec Harinas bölgesinde yerel polis ve savcılık mensuplarının devriye gezerken pusuya düşürüldüğünü söyledi.

Saldırıda 8 polis ve 5 savcının öldürüldüğünü doğrulayan Celis, saldırıya tüm güçleriyle karşılık vereceklerini söyledi.

Saldırının suç örgütleri tarafından işlendiği belirtilirken, saldırganları tespit etmek ve yakalamak için hava ve kara operasyonları yürütülmeye başlandı.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER