HaberlerDünyaMeksika'da halka kaliteli hizmet sunmayan belediye başkanı ağaca bağlandı

Meksika'da halka kaliteli hizmet sunmayan belediye başkanı ağaca bağlandı

​Meksika’nın Frontera Comalapa kentinde yaşayan halk, kalitesiz su deposu inşa etmekle suçladıkları Belediye Başkanı Aguilar'ı ormanlık alanda ağaca bağladı. Öfkeli kent sakinleri, belediye başkanlarını elleri arkadan bağlanmış şekilde terk etti.

Meksika'da halka kaliteli hizmet sunmayan belediye başkanı ağaca bağlandı

Meksika’nın Chiapas eyaletine bağlı Frontera Comalapa kentinde yaşayan halk, kendilerine kaliteli hizmet sunmamakla suçladıkları Chiapas Belediye Başkanı Oscar Ramirez Aguilar’ı cezalandırmak için ilginç bir yönteme başvurdu.

Kent halkı, belediye tarafından yapılan su deposundaki çatlaklara dikkati çekerek "kalitesiz su deposu inşa etmekle" suçladıkları Belediye Başkanı Aguilar’ı ormanlık alanda ağaca bağladı. Öfkeli kent sakinleri, belediye başkanlarını elleri arkadan bağlanmış şekilde ormanlık alanda terk etti.

Meksika'da bu ilk değil

Meksika'da Margaritas Belediye Başkanı Luis Escandon Hernandez da seçim sürecinde verdiği vaatleri yerine getirmediği gerekçesiyle bir kamyona bağlanmıştı.

İLGİLİ HABERLER

Tel Rıfat bölgesinde 3 PKK mensubu öldürüldüTel Rıfat bölgesinde 3 PKK mensubu öldürüldüBiden, Trump'ın etkilerini silmek için bir günde 17 kararname imzaladıBiden, Trump'ın etkilerini silmek için bir günde 17 kararname imzaladıHindistan 15 bin Covid-19 vakası ve 151 ölüm bildirdiHindistan 15 bin Covid-19 vakası ve 151 ölüm bildirdiPeru'da 5,5 büyüklüğünde depremPeru'da 5,5 büyüklüğünde depremDünya genelinde her gün yaklaşık 1 milyon kişi Coronavirus'e yakalanıyorDünya genelinde her gün yaklaşık 1 milyon kişi Coronavirus'e yakalanıyor
SIRADAKİ HABER