HaberlerDünyaLondra’da arabasıyla polis merkezine çarpan şahıs caddeyi ateşe verdi

Londra’da arabasıyla polis merkezine çarpan şahıs caddeyi ateşe verdi

İngiltere’nin başkenti Londra’nın kuzey bölgesinde yer alan Edmonton Polis Merkezine arabasıyla çarpan 40 yaşlarındaki bir şahıs daha sonra yanında getirdiği benzini caddeye dökerek ateşe verdi.

Londra’da arabasıyla polis merkezine çarpan şahıs caddeyi ateşe verdi

Londra polisi tarafından yapılan açıklamada, kentin kuzeyinde bulunan Edmonton bölgesindeki polis merkezinde olayın meydana geldiği belirtildi.

Açıklamada, 40 yaşlarında ismi açıklanmayan bir şahsın, kundaklama ve başka suçlar nedeniyle gözaltına alındığı ve şahsın Londra Polis Merkezinde tutulduğu ifade edildi.

Herhangi bir polis memurunun ya da vatandaşın yara almadığı olayla ilgili terörle mücadele polisinin de soruşturma yürüttüğü açıklandı.

Olaydan hemen sonra kordon altına alınan bölgeden insanlar tahliye edildi ve polis merkezi güvenlik nedeniyle kapatıldı.

Londra polisi tarafından yapılan ikinci açıklamada, polis merkezinin tekrar açıldığı ve bölgeden çıkarılan insanların evlerine döndüğü duyuruldu.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye'de Covid-19 nedeni ile 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildiAzerbaycan Karabağ’da yaşanan çatışmalardaki kayıplarını güncellediAzerbaycan Karabağ’da yaşanan çatışmalardaki kayıplarını güncellediABD Kongre binasına giriş çıkışlar durdurulduABD Kongre binasına giriş çıkışlar durdurulduABD B-52 bombardıman uçaklarını Ortadoğu’ya yolladıABD B-52 bombardıman uçaklarını Ortadoğu’ya yolladıABD ve siyonistlerin planı İslam ülkelerini parçalamakABD ve siyonistlerin planı İslam ülkelerini parçalamak
SIRADAKİ HABER