HaberlerDünyaLondra’da arabasıyla polis merkezine çarpan şahıs caddeyi ateşe verdi

Londra’da arabasıyla polis merkezine çarpan şahıs caddeyi ateşe verdi

İngiltere’nin başkenti Londra’nın kuzey bölgesinde yer alan Edmonton Polis Merkezine arabasıyla çarpan 40 yaşlarındaki bir şahıs daha sonra yanında getirdiği benzini caddeye dökerek ateşe verdi.

Londra’da arabasıyla polis merkezine çarpan şahıs caddeyi ateşe verdi

Londra polisi tarafından yapılan açıklamada, kentin kuzeyinde bulunan Edmonton bölgesindeki polis merkezinde olayın meydana geldiği belirtildi.

Açıklamada, 40 yaşlarında ismi açıklanmayan bir şahsın, kundaklama ve başka suçlar nedeniyle gözaltına alındığı ve şahsın Londra Polis Merkezinde tutulduğu ifade edildi.

Herhangi bir polis memurunun ya da vatandaşın yara almadığı olayla ilgili terörle mücadele polisinin de soruşturma yürüttüğü açıklandı.

Olaydan hemen sonra kordon altına alınan bölgeden insanlar tahliye edildi ve polis merkezi güvenlik nedeniyle kapatıldı.

Londra polisi tarafından yapılan ikinci açıklamada, polis merkezinin tekrar açıldığı ve bölgeden çıkarılan insanların evlerine döndüğü duyuruldu.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER