HaberlerDünyaLondra’da arabasıyla polis merkezine çarpan şahıs caddeyi ateşe verdi

Londra’da arabasıyla polis merkezine çarpan şahıs caddeyi ateşe verdi

İngiltere’nin başkenti Londra’nın kuzey bölgesinde yer alan Edmonton Polis Merkezine arabasıyla çarpan 40 yaşlarındaki bir şahıs daha sonra yanında getirdiği benzini caddeye dökerek ateşe verdi.

Londra’da arabasıyla polis merkezine çarpan şahıs caddeyi ateşe verdi

Londra polisi tarafından yapılan açıklamada, kentin kuzeyinde bulunan Edmonton bölgesindeki polis merkezinde olayın meydana geldiği belirtildi.

Açıklamada, 40 yaşlarında ismi açıklanmayan bir şahsın, kundaklama ve başka suçlar nedeniyle gözaltına alındığı ve şahsın Londra Polis Merkezinde tutulduğu ifade edildi.

Herhangi bir polis memurunun ya da vatandaşın yara almadığı olayla ilgili terörle mücadele polisinin de soruşturma yürüttüğü açıklandı.

Olaydan hemen sonra kordon altına alınan bölgeden insanlar tahliye edildi ve polis merkezi güvenlik nedeniyle kapatıldı.

Londra polisi tarafından yapılan ikinci açıklamada, polis merkezinin tekrar açıldığı ve bölgeden çıkarılan insanların evlerine döndüğü duyuruldu.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER