HaberlerDünyaLaos'un eski cumhurbaşkanının bulunduğu yat alabora oldu: 8 ölü

Laos'un eski cumhurbaşkanının bulunduğu yat alabora oldu: 8 ölü

​Eski Laos Cumhurbaşkanı Choummaly Sayasone ile 3 oğlunun kurtarıldığı yat kazasında 8 kişinin öldüğü belirtildi.

Laos'un eski cumhurbaşkanının bulunduğu yat alabora oldu: 8 ölü

Ülkenin resmi medyası Laos Haber Ajansına (KPL) göre, başkent Vientiane yakınlarındaki Nam Ngum Gölü'nde bir yat alabora oldu.

Yatta, eski Laos Cumhurbaşkanı Choummaly Sayasone, ailesi ve arkadaşları da dahil olmak üzere 39 kişinin bulunduğu belirtildi.

Yatın, şiddetli rüzgarın etkisiyle kıyıdan yaklaşık 40 metre açıkta alabora olduğu kaydedildi.

Yat kazasında şu ana kadar 8 kişinin cesedine ulaşılırken Chummali Sainaseong ve 3 çocuğu da dahil olmak üzere 31 kişinin sağ olarak kurtarıldığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER