HaberlerDünyaKürdistan'da Covid-19 nedeni ile 25 kişi daha hayatını kaybetti

Kürdistan'da Covid-19 nedeni ile 25 kişi daha hayatını kaybetti

​Irak Kürdistan Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, Covid-19 salgını nedeniyle son 24 saatte 25 kişinin daha hayatını kaybettiği ve 435 yeni vakanın tespit edildiği açıklandı.

Kürdistan'da Covid-19 nedeni ile 25 kişi daha hayatını kaybetti

Kürdistan Sağlık Bakanlığı, böylece virüs kaynaklı toplam can kaybının 3 bin 61'e, vaka sayısının da 94 bin 856'ya çıktığını aktardı.

Tedavilerine devam edilen hasta sayısının 33 bin 155 olduğunu kaydeden bakanlık, şu ana kadar iyileşenlerin sayısının da 58 bin 640'a ulaştığı bilgisini verdi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER