HaberlerDünyaKongre baskınına katılan Trump yanlısıevinde ölü bulundu

Kongre baskınına katılan Trump yanlısıevinde ölü bulundu

ABD'nin Washington şehrindeki Kongre binasındaki baskına katılanlardan Christopher Stanton Georgia, silahla kendini vurarak intihar etti.

Kongre baskınına katılan Trump yanlısıevinde ölü bulundu

ABD medyasında yer alan haberlere göre, Kongre binasındaki baskına katıldığı gerekçesiyle gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan Christopher Stanton Georgia, kendini göğsünden vurarak hayatını son verdi.

Evlerini bodrum katına inen Georgia'nın karısı, kocasını kanlar içinde görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Georgia'nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Doktorlar yaptıkları ilk incelemede Georgia'nın intihar ettiği sonucuna vardı.

Georgia'nın neden intihar ettiğini henüz bilinmiyor.

Polisin Georgia'nın evinden iki yarı otomatik SKS tüfeğine el koyduğu bildirildi.

Mahkeme belgelerine göre, Kongre baskına katıldığı gerekçesiyle gözaltına alınan Georgia, bin dolar para cezası veya 180 gün hapis cezasıyla cezalandırılabilirdi.

İLGİLİ HABERLER

Covid-19 vaka sayısı 115 milyonu geçtiCovid-19 vaka sayısı 115 milyonu geçtiNijerya'da silahlı kişiler tarafından kaçırılan kız öğrenciler serbest bırakıldıNijerya'da silahlı kişiler tarafından kaçırılan kız öğrenciler serbest bırakıldıPaşinyan'dan erken seçime "şartlı onay"Paşinyan'dan erken seçime "şartlı onay"HAMAS "Seçim mahkemesi" kurulmasını olumlu bir adım olarak değerlendirdiHAMAS "Seçim mahkemesi" kurulmasını olumlu bir adım olarak değerlendirdi"Dijital Yeşil Geçiş Kartı" nedir, nasıl uygulanacak?"Dijital Yeşil Geçiş Kartı" nedir, nasıl uygulanacak?
SIRADAKİ HABER