HaberlerDünyaKerkük'te patlama: Bir Irak askeri öldü 2 asker de yaralandı

Kerkük'te patlama: Bir Irak askeri öldü 2 asker de yaralandı

​Kerkük Polis Müdürü Ali Kemal, uzaktan kumandayla bombanın patlaması sonucu Irak ordusundan bir askerin öldüğünü, 2 askerin de yaralandığını açıkladı.

Kerkük'te patlama: Bir Irak askeri öldü 2 asker de yaralandı

Irak ordusu tarafından Kerkük’ün Dubız ilçesi yakınlarında DAİŞ'e yönelik operasyon düzenlendiği bildirildi. Söz konusu operasyonda DAİŞ tarafından bir sığınağın girişine yerleştirilen bombanın patlaması sonucu bir Irak askeri öldüğü, 2 askerin de yaralandı belirtildi.

Bölgede geniş çaplı bir operasyonun başlatıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER