HaberlerDünyaKerkük'te patlama: Bir Irak askeri öldü 2 asker de yaralandı

Kerkük'te patlama: Bir Irak askeri öldü 2 asker de yaralandı

​Kerkük Polis Müdürü Ali Kemal, uzaktan kumandayla bombanın patlaması sonucu Irak ordusundan bir askerin öldüğünü, 2 askerin de yaralandığını açıkladı.

Kerkük'te patlama: Bir Irak askeri öldü 2 asker de yaralandı

Irak ordusu tarafından Kerkük’ün Dubız ilçesi yakınlarında DAİŞ'e yönelik operasyon düzenlendiği bildirildi. Söz konusu operasyonda DAİŞ tarafından bir sığınağın girişine yerleştirilen bombanın patlaması sonucu bir Irak askeri öldüğü, 2 askerin de yaralandı belirtildi.

Bölgede geniş çaplı bir operasyonun başlatıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Fransa'da Covid-19 kaynaklı ölü sayısı 70 bin 283'e çıktıFransa'da Covid-19 kaynaklı ölü sayısı 70 bin 283'e çıktıEndonezya'daki depremde ölü ve yaralı sayısı artmaya devam ediyorEndonezya'daki depremde ölü ve yaralı sayısı artmaya devam ediyorDünya geneli Covid-19'dan iyileşenlerin sayısı 68 milyonu aştıDünya geneli Covid-19'dan iyileşenlerin sayısı 68 milyonu aştıMısır'da tarihe ışık tutacak 2 bin 500 yıllık arkeolojik keşifMısır'da tarihe ışık tutacak 2 bin 500 yıllık arkeolojik keşifİtalya'da son 24 saatte Covid-19 kaynaklı 377 ölümİtalya'da son 24 saatte Covid-19 kaynaklı 377 ölüm
SIRADAKİ HABER