HaberlerDünyaKDP'nin Halepçe'deki parti binasına silahlı saldırı

KDP'nin Halepçe'deki parti binasına silahlı saldırı

Irak Kürdistanı'ndaki Halepçe kentinde KDP parti binasına gece saat 01.00 sıralarında silahlı saldırı gerçekleştirildi.

KDP'nin Halepçe'deki parti binasına silahlı saldırı

Herhangi bir can kaybının yaşanmadığı ancak maddi hasarın meydana geldiği silahlı saldırıda binaya birçok merminin isabet ettiği belirlendi.

Saldırıyı gerçekleştirenlerden henüz kimsenin yakalanmadığı belirtilirken saldırganların kim ya da kimler olduğu hakkında bir bilgi paylaşılmadı.

Halepçe'deki aynı binaya 2020 yılının ağustos ayında da ateş açılmış, belediye, kaymakamlık gibi kamu kurumları ateşe verilmişti.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER