HaberlerDünyaKDP'li Grup Sözcüsü vekil Coronavirus nedeniyle vefat etti

KDP'li Grup Sözcüsü vekil Coronavirus nedeniyle vefat etti

Irak Parlamentosu KDP Grup Sözcüsü Aram Naci Baleteyi (42), Coronavirus nedeniyle bir aydır tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

KDP'li Grup Sözcüsü vekil Coronavirus nedeniyle vefat etti

Duhok kentinde yaklaşık bir aydır Coronavirus tedavisi gören 42 yaşındaki KDP'li Grup Sözcüsü Baleteyi, bu sabah saatlerinde vefat etti.

3 Ekim 1979 yılında Duhok'un Balete köyünde doğan Aram Naci, 2018'de yapılan Irak genel seçimlerinde KDP milletvekili olarak parlamentoya girdi.

Baleteyi Irak Parlamentosunda KDP'nin Grup Sözcülüğünü yapmaktaydı.

İLGİLİ HABERLER

Ermenistan Ordusu tarafından istifası istenen Paşinyan askerlere seslendiErmenistan Ordusu tarafından istifası istenen Paşinyan askerlere seslendiHAMAS: Filistinlilerin oy kullanma ve seçime katılma hakları engellenmek isteniyorHAMAS: Filistinlilerin oy kullanma ve seçime katılma hakları engellenmek isteniyorBM: Filistinlilere ait evlerin yıkılması derhal durdurulmalıdırBM: Filistinlilere ait evlerin yıkılması derhal durdurulmalıdırİran'da salgına bağlı vefat sayısı 60 bine yaklaştıİran'da salgına bağlı vefat sayısı 60 bine yaklaştıErmenistan'da ordu Başbakan Paşinyan ve hükümetin istifasını istediErmenistan'da ordu Başbakan Paşinyan ve hükümetin istifasını istedi
SIRADAKİ HABER