HaberlerDünyaKayıp siyonist asker Kudüs yakınlarında ölü bulundu

Kayıp siyonist asker Kudüs yakınlarında ölü bulundu

Siyonist işgal ordusu, son olarak Kudüs'ün kuzeyindeki Hızma kontrol noktası yakınlarında görülen bir askerinin bugün Kudüs yakınlarındaki bir bölgede ölü bulunduğunu duyurdu.

Kayıp siyonist asker Kudüs yakınlarında ölü bulundu

İşgalcilerin konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, Sagi Ben David isimli onbaşı rütbesindeki kayıp askerin öldürüldüğü ve cesedinin arama çalışmalarını yürüten asker ve polislerden oluşan ortak bir birlik tarafından Kudüs yakınlarında bir bölgede bulduğu belirtildi.

Açıklamada, ölü bulunan kayıp askerin ne zaman, nasıl ve kimlerce öldürüldüğüyle ilgili inceleme başlatıldığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Lübnan'da güvenlik güçleri ile göstericiler çatıştı: 220 yaralıLübnan'da güvenlik güçleri ile göstericiler çatıştı: 220 yaralıFransa 26 bin Covid-19 vakası ve 351 ölüm bildirdiFransa 26 bin Covid-19 vakası ve 351 ölüm bildirdiRusya Devlet Duması ABD ile varılan START-3 antlaşmasını onayladıRusya Devlet Duması ABD ile varılan START-3 antlaşmasını onayladıİran'dan siyonist işgal rejiminin tehdidine yanıtİran'dan siyonist işgal rejiminin tehdidine yanıtİtalya'da salgın nedeniyle can kaybı 467 artarak 87 bine yaklaştıİtalya'da salgın nedeniyle can kaybı 467 artarak 87 bine yaklaştı
SIRADAKİ HABER