HaberlerDünyaKanada'ya seyahat edeceklere PCR testi zorunluluğu getirildi

Kanada'ya seyahat edeceklere PCR testi zorunluluğu getirildi

Kanada Federal Sağlık Bakanlığı verilerine göre, Kanada'daki Covid-19 kaynaklı ölümlerde son bir haftada 1107 artış kaydedilerek, virüs kaynaklı ölümlerin sayısı 15 bin 438'e yükseldi.

Kanada'ya seyahat edeceklere PCR testi zorunluluğu getirildi

Kanada'da Covid-19 vaka sayısı 55 bin 626 artarak, 515 bin 314'ten 570 bin 940'a yükseldi. Salgının başlangıcından bugüne kadar iyileşen hasta sayısı ise 482 bin 538'e ulaştı.

Kanada Hükümeti, alınan karar gereği, Kanada'ya yapılan uçuşlardaki tüm yolculardan, varışlarından 3 gün önce yapılmış ve sonucu negatif olan PCR testi isteneceğini açıkladı.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER