HaberlerDünyaJohnson’dan DSÖ’ye çağrı: " Salgının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz”

Johnson’dan DSÖ’ye çağrı: " Salgının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz”

İngiltere Başbakanı Boris Johnson yaptığı açıklamada, Dünya Sağlık Örgütü’ne (DSÖ) ‘tam şeffaflık’ çağrısında bulunarak “Salgının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz” ifadelerine yer verdi.

Johnson’dan DSÖ’ye çağrı: " Salgının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz”

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ülke genelinde salgınla mücadelede gelinen son noktayı paylaşarak, ülkede Covid-19'un neden olduğu tehdidin hala en yüksek seviyede olduğunu belirtti.

Aşılama işlemleriyle ile ilgili olarak Johnson, bu şekilde giderse 50 yaş üzeri herkese Nisan sonuna kadar aşı yapılabileceğini ifade etti.

Johnson, DSÖ’ye ‘tam şeffaflık’ çağrısında bulunarak “Coronavirus salgınının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz” dedi.

İLGİLİ HABERLER

İran'da 1 milyon 399 bin 934 Covid-19 hastası sağlığına kavuştuİran'da 1 milyon 399 bin 934 Covid-19 hastası sağlığına kavuştuBM: Yemen'de çocuk olmak "özel bir cehennem"BM: Yemen'de çocuk olmak "özel bir cehennem"İran'dan Batı'ya uyarı: Durum karmaşık bir hale gelebilirİran'dan Batı'ya uyarı: Durum karmaşık bir hale gelebilirErmenistan'da göstericiler hükümet binasını bastıErmenistan'da göstericiler hükümet binasını bastıİran AB'nin nükleer anlaşmayla ilgili toplantı teklifini kabul etmediİran AB'nin nükleer anlaşmayla ilgili toplantı teklifini kabul etmedi
SIRADAKİ HABER