HaberlerDünyaJohnson’dan DSÖ’ye çağrı: " Salgının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz”

Johnson’dan DSÖ’ye çağrı: " Salgının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz”

İngiltere Başbakanı Boris Johnson yaptığı açıklamada, Dünya Sağlık Örgütü’ne (DSÖ) ‘tam şeffaflık’ çağrısında bulunarak “Salgının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz” ifadelerine yer verdi.

Johnson’dan DSÖ’ye çağrı: " Salgının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz”

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ülke genelinde salgınla mücadelede gelinen son noktayı paylaşarak, ülkede Covid-19'un neden olduğu tehdidin hala en yüksek seviyede olduğunu belirtti.

Aşılama işlemleriyle ile ilgili olarak Johnson, bu şekilde giderse 50 yaş üzeri herkese Nisan sonuna kadar aşı yapılabileceğini ifade etti.

Johnson, DSÖ’ye ‘tam şeffaflık’ çağrısında bulunarak “Coronavirus salgınının neden gerçekleştiğini öğrenmeliyiz” dedi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER