HaberlerDünyaİstanbul yolcusu genç çift, 'terör şüphelisi' olarak gözaltında

İstanbul yolcusu genç çift, 'terör şüphelisi' olarak gözaltında

İngiltere'nin başkenti Londra'nın en işlek havaalanı Heathrow'da dün gece İstanbul'a gitmeyi planlayan bir çift, Suriye bağlantılı terör şüphelisi olarak gözaltına alındı. İngiltere'nin Walsall bölgesinden gelen 19 ve 20 yaşlarındaki...

İstanbul yolcusu genç çift, 'terör şüphelisi' olarak gözaltında
İngiltere'nin başkenti Londra'nın en işlek havaalanı Heathrow'da dün gece İstanbul'a gitmeyi planlayan bir çift, Suriye bağlantılı terör şüphelisi olarak gözaltına alındı.

İngiltere'nin Walsall bölgesinden gelen 19 ve 20 yaşlarındaki çiftin, İstanbul istikametine gidecek uçağa binmeden önce terörle mücadele ekipleri tarafından durdurulduğu bildirildi.

Polis, şüphelilerinin uçuşa tehlike oluşturmadığını ve soruşturma kapsamında tespit edilen iki adreste aramaların devam ettiğini açıkladı.

Gözaltına alınan şüphelilerin ise sorgusunun devam ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER