HaberlerDünyaİşgalci siyonist rejim bir Filistinliyi katletti

İşgalci siyonist rejim bir Filistinliyi katletti

​Beytüllahim'de Filistinlik bir genç, bıçaklama eylemi girişiminde bulunduğu gerekçesiyle işgalci Siyonist rejimin askerleri tarafından katledildi.

İşgalci siyonist rejim bir Filistinliyi katletti

Filistin medyasında yer alan haberlere göre, Beytüllahim'in güneyindeki Gush Etzion Kavşağı’nda bir genç, işgalci siyonist rejim askerlerinin açtığı ateş sonucu olay yerinden şehid oldu.

İşgal rejimi medya organları ise Filistinli gencin kavşak yakınlarında bir işgal askerini bıçaklama girişiminde bulunduğunu ileri sürdü.

Şehid edilen Filistinli gencin kimliği hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABERLER

Biden döneminde de Meksika sınırındaki mültecilere gözaltıBiden döneminde de Meksika sınırındaki mültecilere gözaltıHAMAS: Filistinli gruplar arasındaki ittifak seçimlerin önemini gösteriyorHAMAS: Filistinli gruplar arasındaki ittifak seçimlerin önemini gösteriyorDSÖ: Covid-19 salgınının bulaşma hızı yavaşladıDSÖ: Covid-19 salgınının bulaşma hızı yavaşladıİtalya 23 bin 641 Covid-19 vakası ve 307 ölüm bildirdiİtalya 23 bin 641 Covid-19 vakası ve 307 ölüm bildirdiABD’de Covid-19’dan ölenlerin sayısı 522 bini geçtiABD’de Covid-19’dan ölenlerin sayısı 522 bini geçti
SIRADAKİ HABER