HaberlerDünyaİranlı Milletvekili Zehra Şeyhi: "WHO aşı ile Dünya nüfusunu azaltmayı planlıyor"

İranlı Milletvekili Zehra Şeyhi: "WHO aşı ile Dünya nüfusunu azaltmayı planlıyor"

​İran Meclisi Sağlık Komisyonu Sözcüsü ve İsfehan Milletvekili Zehra Şeyhi, Coronavirus (Covid-19) aşısı bahanesiyle Dünya nüfusunun yüzde 15 oranında azaltılmasının planlandığını söyledi.

İranlı Milletvekili Zehra Şeyhi: "WHO aşı ile Dünya nüfusunu azaltmayı planlıyor"

Sosyal medya hesabından  açıklama yapan Zehra Şeyhi şu ifadeleri kullandı:  

"2020 Nisan ayında Macron, Bill Gates ve Dünya Sağlık Örgütü Genel Direktörü, Covid-19 tedavisi için alelacele bir çözüm bulmak üzere bir araya geliyorlar. Sonuç: Dünya Sağlık Örgütünün ve Bill Gates’in başında bulunduğu yapının denetiminde bir aşı geliştirmek. Bill Gates sonra şu açıklamayı yapıyor: Aşı ile Dünya nüfusunu yüzde 15 oranında azaltmak istiyorum! (Kaynak: Tesnim Haber) Fransa Cumhurbaşkanı Macron ülkesine kirli kan ithal eden ve Peygamberimize hakarette bulunan kişidir. Dünya Sağlık Örgütü Genel Direktörü ise kürtajı teşvik eden zattır."

İLGİLİ HABERLER

Libya Başbakanı Dibeybe: Deniz yetki alanları anlaşması sorunsuz sürecekLibya Başbakanı Dibeybe: Deniz yetki alanları anlaşması sorunsuz sürecekHAMAS'tan Fetih Hareketi’ne siyasi tutukluların serbest bırakılması çağrısıHAMAS'tan Fetih Hareketi’ne siyasi tutukluların serbest bırakılması çağrısıBrezilya'da Son 24 saatte 65 bin 998 yeni Covid-19 vakası tespit edildiBrezilya'da Son 24 saatte 65 bin 998 yeni Covid-19 vakası tespit edildiLatin Amerika ülkelerinde salgına bağlı ölü sayısı artmaya devam ediyorLatin Amerika ülkelerinde salgına bağlı ölü sayısı artmaya devam ediyorAfgan Hükümeti barış görüşmelerinin süreceğini umuyorAfgan Hükümeti barış görüşmelerinin süreceğini umuyor
SIRADAKİ HABER