HaberlerDünyaİran: Trump dünya için kötü bir felaketti

İran: Trump dünya için kötü bir felaketti

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Sait Hatipzade kişisel Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, “Trump rejimi dünya için büyük bir felaket ve İran halkına karşı kötülük yapan zorbaydı.” dedi.

İran: Trump dünya için kötü bir felaketti

Hatipzade, “O neredeyse gidecek ancak zehirli mirası kalmıştır. Çünkü Trump’ın AB’deki bazı sözde eleştirmenleri şimdi onun zehirli mirasını İran'ı korkutmak için kullanmak istiyor. Teori ve pratikte ikiyüzlülük!" ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Tunus: Filistinlilerin haklı davasını desteklemeye devam edeceğizTunus: Filistinlilerin haklı davasını desteklemeye devam edeceğizEnsarullah Hareketinin "terör örgütü" listesine alınma kararına dünyadan tepkilerEnsarullah Hareketinin "terör örgütü" listesine alınma kararına dünyadan tepkilerDünya genelinde Covid-19 nedeni ile ölenlerin sayısı 2 milyonu geçtiDünya genelinde Covid-19 nedeni ile ölenlerin sayısı 2 milyonu geçtiHeniyye BM Özel Koordinatörü Mladenov'la Filistin'de yapılacak seçimleri görüştüHeniyye BM Özel Koordinatörü Mladenov'la Filistin'de yapılacak seçimleri görüştüIrak'ta ABD üssüne füzeli saldırıIrak'ta ABD üssüne füzeli saldırı
SIRADAKİ HABER