HaberlerDünyaİran "israilli provokatör ajanlar saldırı planlıyor" diyerek Trump'ı uyardı!

İran "israilli provokatör ajanlar saldırı planlıyor" diyerek Trump'ı uyardı!

​İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "Tuzaklara karşı dikkatli ol Trump. Herhangi bir saldırının karşılığı ağır olacak. Özellikle de dostların için" diyerek Trump'ı uyardı.

İran "israilli provokatör ajanlar saldırı planlıyor" diyerek Trump'ı uyardı!

Cevad Zarif, sosyal medya hesabı üzerinden "Irak'tan gelen yeni istihbaratlar, israilli provokatör ajanların sahte bir savaş sebebi ile Trump'ı sıkıştırmak için Amerikalılara karşı saldırılar planladığını gösteriyor" paylaşımında bulundu.

Zarif, Trump'ın tuzaklara karşı dikkatli olması gerektiğini ve İran'a yapılacak herhangi bir saldırının ağır bir karşılığının olacağını ifade ederek ABD'yi uyardı.

İLGİLİ HABERLER

Fransa'da toplam vaka 3 milyonu can kaybı 73 bini geçtiFransa'da toplam vaka 3 milyonu can kaybı 73 bini geçtiBrezilya'da futbolcuları taşıyan uçak düştü: 4 ölüBrezilya'da futbolcuları taşıyan uçak düştü: 4 ölüSiyonist işgal rejimi BAE'de büyükelçilik açtıSiyonist işgal rejimi BAE'de büyükelçilik açtıİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten Azerbaycan açıklamasıİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten Azerbaycan açıklamasıİtalya 11 bin Covid-19 vakası ve 299 ölüm bildirdiİtalya 11 bin Covid-19 vakası ve 299 ölüm bildirdi
SIRADAKİ HABER