HaberlerDünyaİran'da Covid-19 nedeniyle 81 kişi daha hayatını kaybetti 6 bin yeni vaka tespit edildi

İran'da Covid-19 nedeniyle 81 kişi daha hayatını kaybetti 6 bin yeni vaka tespit edildi

​İran Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Sima Sadat Lari yaptığı açıklamada, Covid-19 salgını nedeniyle son 24 saatte 81 kişinin hayatını kaybettiğini belirtti. Böylelikle İran'da virüs kaynaklı can kaybı sayısı 56 bin 538'e çıkmış oldu.

İran'da Covid-19 nedeniyle 81 kişi daha hayatını kaybetti 6 bin yeni vaka tespit edildi

Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Lari, yaptığı basın açıklamasında ülkede son 24 saatte 6 bin 471 yeni vaka tespit edildiğini ve böylece vaka sayısının da bir milyon 311 bin 810'a çıktığını aktardı.

Virüse yakalanan hastalardan 4 bin 437'sinin durumunun ağır olduğunu belirten Lari, şu ana kadar iyileşenlerin sayısının da bir milyon 101 bin 599'a ulaştığı bilgisini verdi.

İLGİLİ HABERLER

Dünya Müslüman Âlimler Birliği Mescid-i Aksa’ya yönelik ihlalleri kınadıDünya Müslüman Âlimler Birliği Mescid-i Aksa’ya yönelik ihlalleri kınadıAlmanya'da cesetlerin yakıldığı krematoryumlarda da yer kalmadıAlmanya'da cesetlerin yakıldığı krematoryumlarda da yer kalmadıHollanda'da hükümet istifa ettiHollanda'da hükümet istifa ettiKürdistan Bölgesi'nde Covid-19 nedeniyle son 24 saatte 3 kişi hayatını kaybettiKürdistan Bölgesi'nde Covid-19 nedeniyle son 24 saatte 3 kişi hayatını kaybettiCECC: Pekin'in Müslüman Uygurlara soykırım yaptığına dair kanıtlara ulaşıldıCECC: Pekin'in Müslüman Uygurlara soykırım yaptığına dair kanıtlara ulaşıldı
SIRADAKİ HABER