HaberlerDünyaİran'da Covid-19 nedeni ile hayatını kaybedenlerin sayısı 54 bin 3'e yükseldi

İran'da Covid-19 nedeni ile hayatını kaybedenlerin sayısı 54 bin 3'e yükseldi

İran Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Sima Sadat Lari yaptığı açıklamada, Covid-19 salgınında son 24 saatte 187 kişinin daha hayatını kaybettiğini ve 6 bin 208 yeni vaka tespit edildiğini belirtti.

İran'da Covid-19 nedeni ile hayatını kaybedenlerin sayısı 54 bin 3'e yükseldi

Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Lari, böylece virüs kaynaklı toplam can kaybının 54 bin 3'e, vaka sayısının da 1 milyon 170 bin 743'e çıktığını aktardı.

Virüse yakalanan hastalardan 5 bin 467'sinin durumunun ağır olduğunu söyleyen Lari, şu ana kadar iyileşen hasta sayısının da 903 bin 998'e ulaştığı bilgisini verdi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER