HaberlerDünyaİran'da Covid-19 nedeni ile hayatını kaybedenlerin sayısı 54 bin 3'e yükseldi

İran'da Covid-19 nedeni ile hayatını kaybedenlerin sayısı 54 bin 3'e yükseldi

İran Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Sima Sadat Lari yaptığı açıklamada, Covid-19 salgınında son 24 saatte 187 kişinin daha hayatını kaybettiğini ve 6 bin 208 yeni vaka tespit edildiğini belirtti.

İran'da Covid-19 nedeni ile hayatını kaybedenlerin sayısı 54 bin 3'e yükseldi

Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Lari, böylece virüs kaynaklı toplam can kaybının 54 bin 3'e, vaka sayısının da 1 milyon 170 bin 743'e çıktığını aktardı.

Virüse yakalanan hastalardan 5 bin 467'sinin durumunun ağır olduğunu söyleyen Lari, şu ana kadar iyileşen hasta sayısının da 903 bin 998'e ulaştığı bilgisini verdi.

İLGİLİ HABERLER

Ermenistan Ordusu tarafından istifası istenen Paşinyan askerlere seslendiErmenistan Ordusu tarafından istifası istenen Paşinyan askerlere seslendiHAMAS: Filistinlilerin oy kullanma ve seçime katılma hakları engellenmek isteniyorHAMAS: Filistinlilerin oy kullanma ve seçime katılma hakları engellenmek isteniyorBM: Filistinlilere ait evlerin yıkılması derhal durdurulmalıdırBM: Filistinlilere ait evlerin yıkılması derhal durdurulmalıdırİran'da salgına bağlı vefat sayısı 60 bine yaklaştıİran'da salgına bağlı vefat sayısı 60 bine yaklaştıErmenistan'da ordu Başbakan Paşinyan ve hükümetin istifasını istediErmenistan'da ordu Başbakan Paşinyan ve hükümetin istifasını istedi
SIRADAKİ HABER