HaberlerDünyaİran'da Covid-19 kaynaklı ölüm oranları düşmeye devam ediyor

İran'da Covid-19 kaynaklı ölüm oranları düşmeye devam ediyor

​İran Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Sima Sadat Lari yaptığı açıklamada, Covid-19 salgını nedeniyle son 24 saatte 82 kişinin hayatını kaybettiğini belirtti. Böylelikle İran'da virüs kaynaklı can kaybı sayısı 55 bin 830'a çıkmış oldu.

İran'da Covid-19 kaynaklı ölüm oranları düşmeye devam ediyor

Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Lari, yaptığı basın açıklamasında ülkede son 24 saatte 6 bin 283 yeni vaka tespit edildiğini ve böylece vaka sayısının da bir milyon 260 bini aştığını aktardı.

Virüse yakalanan hastalardan 4 bin 780'inin durumunun ağır olduğunu belirten Lari, şu ana kadar iyileşenlerin sayısının da bir milyon 40 bini geçtiği bilgisini verdi.

İLGİLİ HABERLER

Kamerun'da katliam gibi kaza: 53 ölüKamerun'da katliam gibi kaza: 53 ölüAlmanya’da evden çalışma dönemi başladıAlmanya’da evden çalışma dönemi başladıRusya ile ABD New START'ta antlaşmaya vardıRusya ile ABD New START'ta antlaşmaya vardıİran'da salgın nedeniyle günlük can kaybı 100 altında seyrediyorİran'da salgın nedeniyle günlük can kaybı 100 altında seyrediyorSiyonist işgal rejimi Filistin’de bir camiyi yıktıSiyonist işgal rejimi Filistin’de bir camiyi yıktı
SIRADAKİ HABER