HaberlerDünyaİran'da bir kişi "israil ajanı" suçlamasıyla gözaltına alındı

İran'da bir kişi "israil ajanı" suçlamasıyla gözaltına alındı

İran'ın kuzeybatısındaki Doğu Azerbaycan eyaletinde bir kişinin "israil ajanı" olduğu iddiasıyla gözaltına alındığı, ayrıca farklı ülkelerin güvenlik servisleriyle bağlantılı birkaç casusun tutuklandığı belirtildi.

İran'da bir kişi "israil ajanı" suçlamasıyla gözaltına alındı

Doğu Azerbaycan İstihbarat Genel Müdürü Kudret Diyalemeh, "israil ajanı" olmakla suçlanan bir kişinin yakalandığını duyurdu.

Diyalemeh ayrıca çeşitli ülkelerin istihbarat servisleri ile bağlantılı oldukları iddia edilen "bazı ajanların" daha gözaltına alındığını aktardı.

Gözaltına alınan kişilerin uyruklarına ilişkin ise bilgi verilmedi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER