HaberlerDünyaIrak Sağlık Bakanlığı ülkede mutasyona uğramış Coronavirus'e rastlanmadığını açıkladı

Irak Sağlık Bakanlığı ülkede mutasyona uğramış Coronavirus'e rastlanmadığını açıkladı

Irak Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Seyf El Bedr, ilk olarak İngiltere'de görülen mutasyona uğramış Coronavirus'e ülkesinde rastlanmadığını açıkladı.

Irak Sağlık Bakanlığı ülkede mutasyona uğramış Coronavirus'e rastlanmadığını açıkladı

Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Seyf El Bedr, Irak'ın, Pfizer ile 1 buçuk milyon dozluk aşı sözleşmesi yaptığını, yeni yılın başında ilk aşıların geleceğini belirtti.

Sağlık ve Güvenlik yüksek komisyonunun, yeni tür Coronavirus'e karşı sıkı tedbirler aldığını aktaran El Bedr, İngiltere'de görülen mutasyona uğramış Coronavirus'e ülkesinde rastlanmadığını duyurdu.

İLGİLİ HABERLER

Zaharova: ABD ile START-3 görüşmelerine başlamaya hazırızZaharova: ABD ile START-3 görüşmelerine başlamaya hazırızBelçika’da Covid-19 ile mücadele kapsamında seyahat kısıtlaması kararı alındıBelçika’da Covid-19 ile mücadele kapsamında seyahat kısıtlaması kararı alındıİspanya’da Covid-19 vaka ve can kayıplarındaki artış devam ediyorİspanya’da Covid-19 vaka ve can kayıplarındaki artış devam ediyorFransa'da Covid-19 nedeniyle son 24 saatte 649 ölümFransa'da Covid-19 nedeniyle son 24 saatte 649 ölümJohnson ülkesinde görülen virüs mutasyonunun daha ölümcül olabileceğini söylediJohnson ülkesinde görülen virüs mutasyonunun daha ölümcül olabileceğini söyledi
SIRADAKİ HABER