HaberlerDünyaHollanda'da İslam düşmanı PEGIDA hareketi Kur'an-ı Kerim'i hedef aldı

Hollanda'da İslam düşmanı PEGIDA hareketi Kur'an-ı Kerim'i hedef aldı

​İslam düşmanı PEGIDA hareketi, Hollanda’daki camilere Kur’an- Kerim’i ayaklar altına alındığını gösteren provokatif amaçlı yılbaşı tebrik kartı gönderdi.

Hollanda'da İslam düşmanı PEGIDA hareketi Kur'an-ı Kerim'i hedef aldı

Her fırsatta İslam'a ve kutsallarına düşmanlık yapılan Avrupa'da skandal bir olaya daha imza atıldı. Hollanda da faaliyet yürüten PEGIDA adlı İslam düşmanı bir hareket, yaklaşık 100 camiye provakatif amaçlı yılbaşı tebrik kartı gönderdi.

Camilere posta yoluyla gönderilen zarfın içerisinden Kur'an-ı Kerim'i çiğneyen kadın ayakkabısı figürünün üzerinde "Yeni yılda bol şanslar" yazılı kartpostal çıktı.

PEGİDA hareketine tepki gösteren cami yetkilileri, sorumlular hakkında suç duyurusunda bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Siyonist çetelerin Mescid-i Aksa’ya baskınları devam ediyorSiyonist çetelerin Mescid-i Aksa’ya baskınları devam ediyorKatar'dan BAE'ye uçak seferleri yeniden başladıKatar'dan BAE'ye uçak seferleri yeniden başladıHAMAS: Filistin halkını korumaya hazırızHAMAS: Filistin halkını korumaya hazırızABD yönetimi BAE'ye F-35 satışını durdurduABD yönetimi BAE'ye F-35 satışını durdurduLübnan'da güvenlik güçleri ile göstericiler çatıştı: 220 yaralıLübnan'da güvenlik güçleri ile göstericiler çatıştı: 220 yaralı
SIRADAKİ HABER