HaberlerDünyaHint polisi gözaltı fotoğrafına maskeyi "kopyala-yapıştır" yapınca alay konusu oldu!

Hint polisi gözaltı fotoğrafına maskeyi "kopyala-yapıştır" yapınca alay konusu oldu!

​Hint polisinin sosyal medya hesabı üzerinden polis memurunun bir kişiyi gözaltına aldığı ana ilişkin paylaştığı fotoğrafta, maskesiz olan polis ve şüphelinin yüzüne fotoşopla maskeyi "kopyala-yapıştır" yapması sosyal medyada alay konusu oldu.

Hint polisi gözaltı fotoğrafına maskeyi "kopyala-yapıştır" yapınca alay konusu oldu!

Hindistan’ın Uttar Pradeş eyaletinde polisinin sosyal medya paylaşımı sosyal medyada alay konusu oldu. Bir şüphelinin gözaltına alındığı ana ilişkin paylaşılan ilk fotoğrafta hem polisin hem de şüphelinin maske takmadığı görülüyor.

Hindistan'da uygulanan maske yasağına uyulmadığı fark edilince Hint polisi, sosyal medyada hesabı üzerinde paylaştığı maskesiz polis ve şüphelinin fotoğrafına maskeyi fotoşopla "kopyala-yapıştır" yaptı.

Paylaşılan yeni fotoğrafta polis memuru ve şüphelinin yüzüne fotoşopla dijital olarak maske eklendi. Paylaşım, bu kez de alay konusu oldu.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER