HaberlerDünyaHint polisi gözaltı fotoğrafına maskeyi "kopyala-yapıştır" yapınca alay konusu oldu!

Hint polisi gözaltı fotoğrafına maskeyi "kopyala-yapıştır" yapınca alay konusu oldu!

​Hint polisinin sosyal medya hesabı üzerinden polis memurunun bir kişiyi gözaltına aldığı ana ilişkin paylaştığı fotoğrafta, maskesiz olan polis ve şüphelinin yüzüne fotoşopla maskeyi "kopyala-yapıştır" yapması sosyal medyada alay konusu oldu.

Hint polisi gözaltı fotoğrafına maskeyi "kopyala-yapıştır" yapınca alay konusu oldu!

Hindistan’ın Uttar Pradeş eyaletinde polisinin sosyal medya paylaşımı sosyal medyada alay konusu oldu. Bir şüphelinin gözaltına alındığı ana ilişkin paylaşılan ilk fotoğrafta hem polisin hem de şüphelinin maske takmadığı görülüyor.

Hindistan'da uygulanan maske yasağına uyulmadığı fark edilince Hint polisi, sosyal medyada hesabı üzerinde paylaştığı maskesiz polis ve şüphelinin fotoğrafına maskeyi fotoşopla "kopyala-yapıştır" yaptı.

Paylaşılan yeni fotoğrafta polis memuru ve şüphelinin yüzüne fotoşopla dijital olarak maske eklendi. Paylaşım, bu kez de alay konusu oldu.

İLGİLİ HABERLER

ABD'de bir günde 2 bin 255 kişi daha Covid-19'dan öldüABD'de bir günde 2 bin 255 kişi daha Covid-19'dan öldüÇin: İran'a yönelik uygulanan yaptırımlar kaldırılmalıÇin: İran'a yönelik uygulanan yaptırımlar kaldırılmalıMoody's Türkiye'nin 2021 yılı büyüme tahminini yüzde 4 olarak açıkladıMoody's Türkiye'nin 2021 yılı büyüme tahminini yüzde 4 olarak açıkladıCOVAX kapsamında ilk Covid-19 aşı teslimatı Gana'ya yapıldıCOVAX kapsamında ilk Covid-19 aşı teslimatı Gana'ya yapıldıAylardır tek kişilik hücrede tutulan Şeyh Raid Salah'ın tecrit şartları ağırlaştırılıyorAylardır tek kişilik hücrede tutulan Şeyh Raid Salah'ın tecrit şartları ağırlaştırılıyor
SIRADAKİ HABER