HaberlerDünyaHindistan'da trafik kazasında 14 kişi öldü

Hindistan'da trafik kazasında 14 kişi öldü

Güney Hindistan'da bugün erken saatlerde minibüs ile kamyonun çarpışması sonucu bir aileden 14 kişinin öldüğü belirtildi.

Hindistan'da trafik kazasında 14 kişi öldü

Hint polisi, kazada 12 yaşın altındaki dört çocuğun ağır şekilde yaralandığını kaydetti.

Kaza, Andhra Pradesh eyaletinin başkenti Haydarabad'ın 240 kilometre güneyinde Kurnool bölgesindeki Madarpur köyü yakınlarında meydana geldi.

Minibüs sürücüsünün erken saatlerde araba kullanırken uykulu göründüğü ve aracın kontrolünü kaybederek karşı yönden gelen kamyona çarptığı bildirildi.

Polise göre, Hindistan genelinde her yıl trafik kazalarında 110 binden fazla insan ölüyor. Kazaların çoğu dikkatsiz sürüş, bakımsız yollar ve yaşlanan araçlardan kaynaklanıyor.

İLGİLİ HABERLER

HAMAS: Filistinli gruplar arasındaki ittifak seçimlerin önemini gösteriyorHAMAS: Filistinli gruplar arasındaki ittifak seçimlerin önemini gösteriyorDSÖ: Covid-19 salgınının bulaşma hızı yavaşladıDSÖ: Covid-19 salgınının bulaşma hızı yavaşladıİtalya 23 bin 641 Covid-19 vakası ve 307 ölüm bildirdiİtalya 23 bin 641 Covid-19 vakası ve 307 ölüm bildirdiABD’de Covid-19’dan ölenlerin sayısı 522 bini geçtiABD’de Covid-19’dan ölenlerin sayısı 522 bini geçtiYunanistan'da 4,2 büyüklüğünde depremYunanistan'da 4,2 büyüklüğünde deprem
SIRADAKİ HABER