HaberlerDünyaFırat Kalkanı bölgesinde balistik füze saldırısı: Bir ölü 18 yaralı

Fırat Kalkanı bölgesinde balistik füze saldırısı: Bir ölü 18 yaralı

​Suriye'nin Cerablus ve Bab ilçelerinde iki ayrı noktaya düzenlenen balistik füze saldırısında bir kişi öldü, 18 kişi de yaralandı.

Fırat Kalkanı bölgesinde balistik füze saldırısı: Bir ölü 18 yaralı

Suriye'nin kuzeydoğusundaki Terhin bölgesi, akşam saatlerinde füzeli saldırı düzenlendi. Saldırıda petrol rafine tesisleri hedef alındı.

Saldırı nedeniyle çok sayıda tanker alev aldı. Peş peşe patlamaların yaşandığı saldırıda ilk belirlemelere göre bir kişi öldü, 18 kişi de yaralandı.  

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER