HaberlerDünyaFas ile siyonist işgal rejimi arasında "stratejik ortaklık" anlaşması

Fas ile siyonist işgal rejimi arasında "stratejik ortaklık" anlaşması

Fas Müteahhitlik Genel Birliği ile siyonist işgal rejimi sözde Ticaret Odası arasında, ekonomik ve ticari ilişkileri güçlendirmek amacıyla stratejik ortaklık anlaşması imzalandı.

Fas ile siyonist işgal rejimi arasında "stratejik ortaklık" anlaşması

Fas Müteahhitlik Genel Birliği Başkanı Şekip Lalec, anlaşma ile sözde "iş insanları arasında uyum" ve "ilgili kurumlar arasında diyaloğu" hedeflediklerini söyledi.

Lalec, anlaşmanın Fas ile siyonist işgal rejimi şirketleri arasında güçlü, sürekli bir ortaklık ve dayanışmayı gerçekleştireceğini öne sürdü.

Fas ile siyonist işgal rejimi arasındaki ticari ilişkiler yaklaşık 15 senedir durdurulmuştu.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER