HaberlerDünyaFas ile siyonist işgal rejimi arasında "stratejik ortaklık" anlaşması

Fas ile siyonist işgal rejimi arasında "stratejik ortaklık" anlaşması

Fas Müteahhitlik Genel Birliği ile siyonist işgal rejimi sözde Ticaret Odası arasında, ekonomik ve ticari ilişkileri güçlendirmek amacıyla stratejik ortaklık anlaşması imzalandı.

Fas ile siyonist işgal rejimi arasında "stratejik ortaklık" anlaşması

Fas Müteahhitlik Genel Birliği Başkanı Şekip Lalec, anlaşma ile sözde "iş insanları arasında uyum" ve "ilgili kurumlar arasında diyaloğu" hedeflediklerini söyledi.

Lalec, anlaşmanın Fas ile siyonist işgal rejimi şirketleri arasında güçlü, sürekli bir ortaklık ve dayanışmayı gerçekleştireceğini öne sürdü.

Fas ile siyonist işgal rejimi arasındaki ticari ilişkiler yaklaşık 15 senedir durdurulmuştu.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER