HaberlerDünyaEtrafa ateş açan Texaslı vuruldu

Etrafa ateş açan Texaslı vuruldu

ABD’nin Austin şehrinde polis, etraftaki binalara ateş açan bir Amerikalıyı vurdu. Texas eyaletine bağlı şehrin merkezinde vurulan şahsın üzerinde bomba olduğundan şüpheleniliyor.Şerif yardımcısı Raul Munguia, gün doğmadan önce meydana...

Etrafa ateş açan Texaslı vuruldu
ABD’nin Austin şehrinde polis, etraftaki binalara ateş açan bir Amerikalıyı vurdu. Texas eyaletine bağlı şehrin merkezinde vurulan şahsın üzerinde bomba olduğundan şüpheleniliyor.

Şerif yardımcısı Raul Munguia, gün doğmadan önce meydana gelen olayda yaralanan olmadığını açıkladı.

Raul Munguia, 911’e yapılan bir ihbarı değerlendirdiklerini, kurşunların polis merkezine de isabet ettiğini bildirdi. Munguia, olay esnasında polis merkezi dışında bulunan bir memurun şüpheliyi vurduğunu açıkladı.

Vurulan şahsın aracı Meksika Konsolosluğu ve Federal Mahkeme’nin yakınlarında bulundu. Müfettişler, araçta patlayıcı olup olmadığını araştırıyor.

Polis, olayın sebebi ile ilgili bir açıklama yapmadı.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER