HaberlerDünyaEsad rejimi hastane bombaladı: Ölü ve yaralılar var

Esad rejimi hastane bombaladı: Ölü ve yaralılar var

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Esad rejimi, Halep'in İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde bulunan hastaneye saldırı düzenledi. Saldırıda aralarında çocukların da bulunduğu bazı siviller hayatını kaybetti.

Esad rejimi hastane bombaladı: Ölü ve yaralılar var

El Eterip ilçesindeki hastaneye top ateşiyle yapılan saldırıda çocuk ve kadınların da bulunduğu bazı siviller hayatını kaybederken, 20'ye yakın kişi yaralandı.

Türkiye, İran ve Rusya arasında 4-5 Mayıs 2017'de gerçekleşen Astana toplantısında, İdlib, Lazkiye, Hama ve Halep vilayetleri ve bazı bölgeleri, Humus ilinin kuzeyi, Şam'daki Doğu Guta ile ülkenin güney bölgeleri Dera ve Kuneytra vilayetleri olmak üzere 4 "gerginliği azaltma bölgesi" oluşturuldu.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER