HaberlerDünyaErbil'de petrol rafinerisinde yangın: 3 ölü, 1 yaralı

Erbil'de petrol rafinerisinde yangın: 3 ölü, 1 yaralı

Irak Kürdistanı'nın başkenti Erbil'de, bir petrol rafinerisinde çıkan yangında, 3 işçi hayatını kaybetti, bir işçi de yaralandı.

Erbil'de petrol rafinerisinde yangın: 3 ölü, 1 yaralı

Yangın, sabah saatlerinde başkent Erbil'in Kewirgoskê ilçesindeki bulunan bir rafineride meydana geldi.

Rafinerideki bir yakıt deposunda çıkan yangının sebebi henüz tespit edilemedi. Yangının kısa süre içerisinde kontrol altına alındığı öğrenildi.

Erbil Sivil Savunma Müdürlüğü Sözcüsü Serkewt Kareş, Kewirgoskê ilçesinde bulunan yakıt deposunda çıkan yangında 3 işçinin hayatını kaybettiğini, bir işçinin de yaralandığını bildirdi.

Sözcü Kareş yaptığı açıklamada, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınan yangının çıkış sebebinin henüz tespit edilemediğini, zararın boyutu hakkında da gerekli çalışmalara başlandığını belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduGazzeli çiftçiler buruk bir hasat dönemi geçiriyor Gazzeli çiftçiler buruk bir hasat dönemi geçiriyorTigray bölgesinde açlık felaket boyutlara ulaştıTigray bölgesinde açlık felaket boyutlara ulaştı
SIRADAKİ HABER