HaberlerDünyaErbil'de petrol rafinerisinde yangın: 3 ölü, 1 yaralı

Erbil'de petrol rafinerisinde yangın: 3 ölü, 1 yaralı

Irak Kürdistanı'nın başkenti Erbil'de, bir petrol rafinerisinde çıkan yangında, 3 işçi hayatını kaybetti, bir işçi de yaralandı.

Erbil'de petrol rafinerisinde yangın: 3 ölü, 1 yaralı

Yangın, sabah saatlerinde başkent Erbil'in Kewirgoskê ilçesindeki bulunan bir rafineride meydana geldi.

Rafinerideki bir yakıt deposunda çıkan yangının sebebi henüz tespit edilemedi. Yangının kısa süre içerisinde kontrol altına alındığı öğrenildi.

Erbil Sivil Savunma Müdürlüğü Sözcüsü Serkewt Kareş, Kewirgoskê ilçesinde bulunan yakıt deposunda çıkan yangında 3 işçinin hayatını kaybettiğini, bir işçinin de yaralandığını bildirdi.

Sözcü Kareş yaptığı açıklamada, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınan yangının çıkış sebebinin henüz tespit edilemediğini, zararın boyutu hakkında da gerekli çalışmalara başlandığını belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Rusya: Batılı ülkeler salgın sürecinde iş birliğinden kaçınıyorRusya: Batılı ülkeler salgın sürecinde iş birliğinden kaçınıyorABD Cemal Kaşıkçı cinayeti raporunu açıklayacakABD Cemal Kaşıkçı cinayeti raporunu açıklayacakDışişlerinden Nijerya'daki saldırılara kınamaDışişlerinden Nijerya'daki saldırılara kınamaFransa’da son 4 ayın günlük en yüksek vaka sayısı kaydedildiFransa’da son 4 ayın günlük en yüksek vaka sayısı kaydedildiSiyonist işgal rejimi Filistinli 5 genç kızı alıkoyduSiyonist işgal rejimi Filistinli 5 genç kızı alıkoydu
SIRADAKİ HABER