HaberlerDünyaEndonezya'da tekne ile gemi çarpıştı: 2 ölü 15 kayıp

Endonezya'da tekne ile gemi çarpıştı: 2 ölü 15 kayıp

​Endonezya'nın Cava Adası açıklarında, bir balıkçı teknesi ile kargo gemisinin çarpışması sonucu 2 kişinin öldüğü, 15 kişinin kayıp olduğu belirtildi.

Endonezya'da tekne ile gemi çarpıştı: 2 ölü 15 kayıp

Arama kurtarma yetkilileri yaptıkları açıklamada, Cava Adası açıklarında balıkçı teknesinin bir kargo gemisiyle çarpıştığını söyledi.

Yetkililer, kazanın ardından kurtarma gemisi, şişme bot ve yüzlerce arama kurtarma personelinin bölgeye sevk edildiğini belirtti.

Kazada, şu ana kadar 2 kişinin cesedine ulaşıldığı, 15 kişinin kurtarıldığı, kayıp 15 kişiyi ise arama çalışmalarının sürdüğü kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER