HaberlerDünyaEndonezya'da bir yolcu uçağı ile irtibat kesildi

Endonezya'da bir yolcu uçağı ile irtibat kesildi

​Ulaştırma Bakanlığı Sözcüsü Adita Irawati, Sriwijaya Havayolları’na ait "SJ182" sefer sayılı yolcu uçağı ile irtibatın sağlanamadığını açıkladı.

Endonezya'da bir yolcu uçağı ile irtibat kesildi

İriwati, Başkent Cakarta-Pontianak seferini yapmak üzere havalanan uçağın kalkıştan yaklaşık 5 dakika sonra uçakla irtibat kurulamadığını ve en son iletişimin yerel saatle 14.40 olduğu belirtti.

Koordinatının belirlenmesi ve arama kurtarma çalışmalarına ilişkin hazırlıkların yapıldığını söyleyen İriwati, uçak mürettebatı ve yolcu sayısına ilişkin henüz bilgi verilmedi.

Öte yandan uçakta 50'si yolcu, 6 'sı mürettebat olmak üzere 62 kişi olduğu belirtildi.  

İLGİLİ HABERLER

Akdeniz'de göçmen teknesi battı: 43 ölüAkdeniz'de göçmen teknesi battı: 43 ölüAlmanya'da pandemiyle mücadele kapsamında maske kullanımında yeni düzenlemeye gidiliyorAlmanya'da pandemiyle mücadele kapsamında maske kullanımında yeni düzenlemeye gidiliyorİspanya'da şiddetli patlamaİspanya'da şiddetli patlamaBeyaz Saray'dan ayrılan Trump: Bir şekilde geri döneceğimBeyaz Saray'dan ayrılan Trump: Bir şekilde geri döneceğimReşide Tuleyb: “israil ırkçı bir devlettir ve Filistinlileri aşıdan mahrum bırakıyor"Reşide Tuleyb: “israil ırkçı bir devlettir ve Filistinlileri aşıdan mahrum bırakıyor"
SIRADAKİ HABER