HaberlerDünyaDört kafadar, görevli kılığında Petersburg havalimanının apronuna girdi

Dört kafadar, görevli kılığında Petersburg havalimanının apronuna girdi

Rusya'da havaalanı çalışanlarının kullandığı yeşil yelekleri giyen 4 kafadar genç, Petersburg havalimanı Pulkova’nın apronuna girmeyi başardı. Korunan ve girilmesi yasak olan Pulkova Havalimanı’nın apronuna giren gençler hatıra fotoğrafı...

Dört kafadar, görevli kılığında Petersburg havalimanının apronuna girdi
Rusya'da havaalanı çalışanlarının kullandığı yeşil yelekleri giyen 4 kafadar genç, Petersburg havalimanı Pulkova’nın apronuna girmeyi başardı.
Korunan ve girilmesi yasak olan Pulkova Havalimanı’nın apronuna giren gençler hatıra fotoğrafı çektirerek internette paylaştı. Resimlere göre en az dört kişi olduğu tahmin edilen gençlerin arasında bir kız da yer alıyor. Görevliler gibi yeşil yelek giyen gençler, uçak motorunun önünde, pistte, helikopter üstünde ve kokpitinde poz vererek hatıra fotoğrafı çektirdi. Gençlerin apronda dolaştığı sırada diğer görevlilerin uçak bakımı ve diğer işlerle meşgul oldukları görülüyor. Söz konusu kişilerin görevliler dışında girilmesi yasak bölgede rahat bir şekilde dolaşmaları ise dikkat çekiyor.

Öte yandan sosyal sitelerinde paylaşılan resimlere bakıldığında gençlerin buraya ilk kez girmediği anlaşılıyor. Ayrıca resimleri paylaşan şahsın buna benzer başka vukuatları da olduğu ortaya çıktı. Resimlerin arasında inşaatı devam eden Zenit Arena, araba fabrikası, termik santral, metro inşaatı gibi çeşitli yerler bulunuyor.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtiliyor.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER