HaberlerDünyaCovid-19'dan ölenlerin sayısı 1,7 milyonu geçti

Covid-19'dan ölenlerin sayısı 1,7 milyonu geçti

Dünya genelinde Covid-19'a yakalananların sayısı 77,7 milyonu geçerken, hastalık nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 1 milyon 709 bin 7 oldu.

Covid-19'dan ölenlerin sayısı 1,7 milyonu geçti

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve yaklaşık 200 ülke ve bölgeye yayılarak Dünya Sağlık Örgütü tarafından "Pandemi" olarak kabul edilen Coronavirus salgını can almaya devam ediyor.

Dünya genelinde Coronavirus hastalığına yakalananların sayısı 77 milyon 717 bin 423'e yükselirken hastalığa yakalandıktan sonra iyileşenlerin sayısı ise 54 milyon 592 bin 958 oldu.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER