HaberlerDünyaCovid-19'dan iyileşenlerin sayısı 54 milyonu geçti

Covid-19'dan iyileşenlerin sayısı 54 milyonu geçti

Dünya genelinde Covid-19'a yakalananların sayısı 77 milyonu geçerken, hastalığa yakalandıktan sonra sağlığına kavuşanların sayısı ise 54 milyonu aştı.

Covid-19'dan iyileşenlerin sayısı 54 milyonu geçti

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve yaklaşık 200 ülke ve bölgeye yayılarak Dünya Sağlık Örgütü tarafından "Pandemi" olarak kabul edilen Coronavirus salgını can almaya devam ediyor.

Dünya genelinde Coronavirus hastalığına yakalananların sayısı 77 milyon 184 bin 863'e yükselirken hastalığa yakalandıktan sonra iyileşenlerin sayısı ise 54 milyon 101 bin 198 oldu.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER