HaberlerDünyaCoronavirus vaka sayısı 81 milyon 600 bini geçti

Coronavirus vaka sayısı 81 milyon 600 bini geçti

Dünyanın kâbusu haline gelen Coronavirus (Covid-19) salgınında dünya geneli ölü sayısı ise 1 milyon 781 bin 505'e ulaştı.

Coronavirus vaka sayısı 81 milyon 600 bini geçti

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve yaklaşık 200 ülke ve bölgeye yayılarak Dünya Sağlık Örgütü tarafından "Pandemi" olarak kabul edilen Coronavirus salgını, can almaya devam ediyor.

Dünya genelinde Coronavirus hastalığına yakalananların sayısı 81 milyon 672 bin 73'e yükselirken hastalığa yakalandıktan sonra iyileşenlerin sayısı ise 57 milyon 798 bin 268'e ulaştı.

İLGİLİ HABERLER

Rusya kasım ayından bu yana salgında en düşük vaka sayısını kaydettiRusya kasım ayından bu yana salgında en düşük vaka sayısını kaydettiEndonezya'daki heyelan nedeniyle işçiler kömür madeninde mahsur kaldıEndonezya'daki heyelan nedeniyle işçiler kömür madeninde mahsur kaldıBrezilya'da Covid-19 tedbirlerini ihmal gerekçesiyle Sağlık Bakanı hakkında soruşturmaBrezilya'da Covid-19 tedbirlerini ihmal gerekçesiyle Sağlık Bakanı hakkında soruşturmaTrump hakkında azil tasarısı Senato'ya sunulduTrump hakkında azil tasarısı Senato'ya sunulduKeşmir'de Hindistan'a ait askeri helikopter düştü: 1 ölüKeşmir'de Hindistan'a ait askeri helikopter düştü: 1 ölü
SIRADAKİ HABER