HaberlerDünyaBrezilya'da futbolcuları taşıyan uçak düştü: 4 ölü

Brezilya'da futbolcuları taşıyan uçak düştü: 4 ölü

Brezilya Serie D takımı Palmas Futebol e Regatas takımının kulüb başkanı Lucas Meira ve 4 futbolcusunu taşıyan özel uçak, kalkıştan kısa bir süre sonra düştü.

Brezilya'da futbolcuları taşıyan uçak düştü: 4 ölü

Yaşanan kazada kulüp başkanı ve uçak pilotu ile birlikte 4 futbolcu öldü. Kazaya ilişkin Palmas kulübünden yapılan açıklamada, kazada kurtulanın olmadığı belirtildi.

Açıklamada "Hayatta kalan olmadığını bildirmekten üzüntü duyuyoruz. Bu acı ve dehşet anında kulüp, gerekli desteği sunacaktır. Tüm hayatını kaybedenlerin aile üyeleri için dualarınızı eksik etmeyin." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Fransa'da İkinci Dünya Savaşından kalma bomba bulunduFransa'da İkinci Dünya Savaşından kalma bomba bulunduİran'da 8 bin 10 yeni Covid-19 vakası tespit edildiİran'da 8 bin 10 yeni Covid-19 vakası tespit edildiFilistin eski başbakanlarından Feyyad bağımsız aday olarak seçime katılacakFilistin eski başbakanlarından Feyyad bağımsız aday olarak seçime katılacakRuhani: Tüm üye ülkeler BMGK kararını tam uygulamalıRuhani: Tüm üye ülkeler BMGK kararını tam uygulamalıBeytlahim'de Filistinlilere ait 658 dönüm araziye el konulduBeytlahim'de Filistinlilere ait 658 dönüm araziye el konuldu
SIRADAKİ HABER