HaberlerDünyaBiden'ın seçim ekibinden biri hile yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı

Biden'ın seçim ekibinden biri hile yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı

Teksas polisi, Joe Biden'ın seçim ekibinde yer alan Rachel Rodriguez isimli kadını seçimlere hile karıştırdığı iddiasıyla gözaltına aldı.

Biden'ın seçim ekibinden biri hile yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı

Teksas Başsavcısı Ken Paxton yaptığı açıklamada , San Antonio'da çevrimiçi videolarda görülen ve seçmen dolandırıcılığıyla suçlanan bir kadının gözaltına alındığını söyledi.

Paxton, Rodriguez'in seçim sahtekarlığı, yasadışı oy kullanma, insanlara postayla oy kullanmalarına yasadışı bir şekilde yardım etmek ve yasadışı bir şekilde resmi oy pusulası bulundurmakla suçlandığını söyledi.

Paxton, Rodriguez'in hüküm giymesi halinde 20 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabileceğini söyledi.

Paxton, Rodriguez'e karşı kullanılan kanıtın kaynağının geçen sonbaharda çekilen video olduğunu ve Project Veritas grubu tarafından çevrimiçi olarak yayınlandığını söyledi.

Paxton, konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Siyonist çetelerin Mescid-i Aksa’ya baskınları devam ediyorSiyonist çetelerin Mescid-i Aksa’ya baskınları devam ediyorKatar'dan BAE'ye uçak seferleri yeniden başladıKatar'dan BAE'ye uçak seferleri yeniden başladıHAMAS: Filistin halkını korumaya hazırızHAMAS: Filistin halkını korumaya hazırızABD yönetimi BAE'ye F-35 satışını durdurduABD yönetimi BAE'ye F-35 satışını durdurduLübnan'da güvenlik güçleri ile göstericiler çatıştı: 220 yaralıLübnan'da güvenlik güçleri ile göstericiler çatıştı: 220 yaralı
SIRADAKİ HABER