HaberlerDünyaBiden'dan göçmenlere "Şehrinizi terk etmeyin buraya gelmeyin"

Biden'dan göçmenlere "Şehrinizi terk etmeyin buraya gelmeyin"

ABD Başkanı Biden, , son zamanlarda Meksika sınırında yaşanan düzensiz göçmen krizine yönelik olarak "Göçmenlere net bir şekilde şu mesajı verebilirim; buraya gelmeyin. Şehrinizi, kasabanızı ya da toplumunuzu bırakmayın" dedi.

Biden'dan göçmenlere "Şehrinizi terk etmeyin buraya gelmeyin"

Biden, ülkeye gelen düzensiz göçmenlerin birçoğunu geri gönderdiklerini belirterek, "Son 2 yıldır göçmen sayılarında bir artış var. Durum daha da kötü bir hal alabilir" ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER