HaberlerDünyaBeyaz Saray'dan ayrılan Trump: Bir şekilde geri döneceğim

Beyaz Saray'dan ayrılan Trump: Bir şekilde geri döneceğim

ABD'de kasım ayında yapılan seçimlerde başkanlığı Joe Biden'a kaptıran Donald Trump, veda konuşmasında bir şekilde geri döneceğini söyledi.

Beyaz Saray'dan ayrılan Trump: Bir şekilde geri döneceğim

2020 yılı Kasım ayında yapılan başkanlık seçimlerinde başkan seçilen Joe Biden bugün yemin ederek ABD'nin 46. Başkanı olacak.

Seçimleri kaybeden Trump, ailesiyle birlikte Beyaz Saray'dan ayrıldı. Veda konuşması yapan Trump, sıradan bir yönetim olmadıklarını savunarak, "Bir şekilde geri döneceğim" dedi.

ABD'nin yani başkanı Biden'ın Türkiye saati ile 19.30'da yemin etmesi bekleniyor.  

İLGİLİ HABERLER

Ermenistan'da ordu Başbakan Paşinyan ve hükümetin istifasını istediErmenistan'da ordu Başbakan Paşinyan ve hükümetin istifasını istediSuudi Arabistan'da Covid-19 vakalarında artış yaşanıyorSuudi Arabistan'da Covid-19 vakalarında artış yaşanıyorMeksika'da salgına bağlı bir günde bin 273 ölümMeksika'da salgına bağlı bir günde bin 273 ölümABD'de zihinsel engelli siyahi genci öldüren polisler suçsuz bulunduABD'de zihinsel engelli siyahi genci öldüren polisler suçsuz bulunduAlmanya ve Belçika'da 23 ton kokain ele geçirildiAlmanya ve Belçika'da 23 ton kokain ele geçirildi
SIRADAKİ HABER