HaberlerDünyaBan Ki mun Erbil'de (1)

Ban Ki mun Erbil'de (1)

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki mun Erbil'e geldi. Ban, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani ile bir araya geldi. Erbil’de bulunan Beyaz Köşk'te gerçekleşen görüşme basına kapalı yapıldı. Görüşmede Irak ve Suriye'den Erbil'e sığınan mültecilerin durumunun ele alındığı kayd edildi.

Ban Ki mun Erbil'de (1)
Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki mun Erbil'e geldi.
Ban, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani ile bir araya geldi. Erbil’de bulunan Beyaz Köşk'te gerçekleşen görüşme basına kapalı yapıldı. Görüşmede Irak ve Suriye'den Erbil'e sığınan mültecilerin durumunun ele alındığı kayd edildi.

İLGİLİ HABERLER

Emperyalist ABD'nin askerleri Somali'den tamamen çekildiEmperyalist ABD'nin askerleri Somali'den tamamen çekildiSiyonist işgal rejimi Gazze'nin güneyine saldırdıSiyonist işgal rejimi Gazze'nin güneyine saldırdıRusya'da Covid-19 nedeniyle 471 kişi daha öldü 22 bin yeni vaka tespit edildiRusya'da Covid-19 nedeniyle 471 kişi daha öldü 22 bin yeni vaka tespit edildiİslam düşmanı Fransa'da başörtüsü yasaklama girişimi Meclisten geri döndüİslam düşmanı Fransa'da başörtüsü yasaklama girişimi Meclisten geri döndüDondurucu soğukta sınırlarda bekleyen mültecilerin dramına Avrupa duyarsızDondurucu soğukta sınırlarda bekleyen mültecilerin dramına Avrupa duyarsız
SIRADAKİ HABER